Tõnu Trubetsky ja Vennaskond tuuritavad selle suvel ringi merelaulude kavaga. "Olen mõelnud et Vennaskond peakski hakkama tõsiseks merelaulde bändiks", teeb Tõnu ootamatu avalduse.
Foto: Tiit Blaat


Põltsamaa Felixi uutel mahlaliinidel hakkas peale suur tootmine - kogu Orkla Grupi Baltikumi mahlatootmine toodi üle Põltsamaale.
Foto: Argo Ingver


Jan Uuspõllu kuldsed käed.


Leia pildilt, mitut pead hoitakse kinni! Ehk Kostja Vassiljev on just napilt väravaraame oma löögiga tabanud. 2-1 oli väga-väga lähedal!
Foto: Hendrik Osula


Sai näpud vahele!
Foto: Madis Veltman


Kaader filmist "Hukkunud alpinisti hotell" või "Matrix"? Oh ei, Savisaare protsessile saabuvad advokaadid Gretta Oltjer-Timberg ja Oliver Nääs
Foto: Tiit Blaat


Hetk, kas panna kaamera käest või teha edasi? - Savisaar viiakse kohtust haiglasse ja ta keeldub kaamerate ees raamile pikali heitmast. Ma ei taha, ..aga ihuarsti Põdderi soovitusele tuli siiski alluda.
Foto: Andres Putting


Edgar Savisaare protsessi kolmas istung kestis vaid 31 minutit.
Foto: Rauno Volmar


Ain Hanschmidt ei tahtnud sadamas pildistada aga oli nõus tulema Tallinki peakontori katusele ja poseerima linna taustal, enda sõnul polnud ta varem katusel käinud. Äriseisud, nagu Hanschmidt LP intervjuus väljendab, pole pahad.
Foto: Rauno Volmar


Öösel sulab asfalt lennujaamas sest tehakse uut!
Foto: Andres Putting


Haabersti puukallistajad.


Tippadvokaat Jüri Raidla ütles LP intervjuus, et traktorid, autod ja mootorrattad olid tema nooruspõlve mänguasjad. Paljud asjad elus on olnud juhuslikud, juristiks ja hiljem advokaadiks saamine oli samuti paras juhus. Ka praegu meeldib talle isatalus tra
Foto: Rauno Volmar


"Ema, mis me siin teeme?" Hetk Haabersti Hõberemmelga äraviimiselt.
Foto: Hendrik Osula


Rainer Vakra Haabersti hõberemmelga juurde. "Küsimus pole ühes remmelgas, vaid maha võetud 1400 puus ja pealinna planeerimises."
Foto: Karin Kaljuläte


Kolme õe pressikonverents.
Foto: Karin Kaljuläte


Vestlus Heiki Pärdiga vanade eestlaste puhtuse teemadel.


Haabersti hõberemmelgas ehk Eesti kuulsam puu, mille kaitsja Mati pidi korduvalt puuris istuma. Puukaitsjat viidi ära mitmel korral.
Foto: Andres Putting


Tartu turuhoones peeti maha Turuooper. Karin Raamat dirigeerimas Tartu meeskoori Akadeemiline Emajõgi.
Foto: Argo Ingver


Tantsuliste energiaring.
Foto: Madis Veltman


Selleks Tantsu- ja Laulupeoks oli oodata võrdlemisi näotut ilma.
Foto: Karin Kaljuläte


Kähku üle mäe tantsupeole!
Foto: Madis Veltman


Tartu linnapea Urmas Klaas tegi debüüdi DJ'na Tartu linna päevadel peosaaliks ümber tehtud turuhoones
Foto: Argo Ingver


Menuansambel Trad.Attack! andis Telliskivi loomelinnakus vinge kontserdi. Bändi ninamees Jalmar Vabarna näitas ilmataadile, kes tugeva tuule ja vihmaga bändi ja fänne kostitas, kes on peremees!
Foto: Hendrik Osula