Toomas Hendrik Ilvese plaadi esitlus
Foto: Priit Simson

Neljapäeva õhtul esitles president Toomas Hendrik Ilves Helsingis oma kogumikplaati, mille ta heategevuseks kokku pani.

Tartu öölaulupidu

Tartu tiksus sel nädala tudengipäevade rütmis - Argo Ingver on tabanud toreda kaadri tõelisest öölaulupeost - laul käib pimedas ja teki all.

Eesti naiste käsipalliliiga finaal Mella vs Padise
Foto: Rauno Volmar

Eesti naiste käsipalli meistrivõistlused kulmineerusid reedel Tallinnas Kristiine spordihallis toimunud finaaliga, kus Reval Sport Mella alistas 32:24 (17:10) Reval Sport Padise.

1182/Tallinna korvpallinaiskond tuli Eesti naiste korvpallimeistriks - šampanjaduši eest kaitses neid ainult auhinnakarikas.

Varese vs Elan Chalon
Foto: Madis Veltman

Prantsusmaa väikelinnas Chalon Sur Saone´is toimuva FIBA Europe Cupi nelja meeskonna finaalturniiril jõudis Kristjan Kanguri koduklubi Varese finaali, alistades võõrustaja Elan Chaloni 91:82 (48:53).

Vappu ööelu
Foto: Karli Saul

Põhjanaabrid tähistavad volbriööd ehk vapput vabas õhus...
Volber korporatsioon Sakalas
Foto: Anni Õnneleid

... ja sama teevad ka tudengid Tartus. Tegemist on ikkagi tudengipäevade tähtsündmusega, kui kõikide korporatsioonide uksed on avatud kõigile, kes muul ajal näiteks soo ja/või rahvuse pärast ukselt tagasi saadetakse.

Eesti keele eksam. Gustav Adolfi gümnaasium
Foto: Karin Kaljuläte

Emakeele eksamiga on selleks aastaks korras, ära tuleb teha kõigest kõik ülejäänud eksamid ja katsed.

Rüütelkonna hoone aprill 2016
Foto: Andres Putting

Toompeal asuv Rüütel- konna hoone vuntsitakse üles 2018. aastaks, Eesti EL-i eesistumise ajaks. Maksma läheb see 5,3 miljonit eurot ja pärast Eesti eesistumist jääb maja riigi esindushooneks. „See on plaanitud avada ka külastajatele,” kinnitab riigikantselei kommunikatsioonijuht Kristiina Tiimus.